درباره ما

درباره آسان سرویس

آسان سرویس نمایندگی و پشتیبانی برترین برندهای معتبر حوزه IT از جمله Verity و برند‌های حوزه محصولات خانگی مثل panatech را بر عهده دارد. این شرکت اکنون کامل‌ترین سبد محصولات الکترونیکی خانگی را در اختیار دارد و به عنوان یکی از برترین عرضه‌کننده محصولات ذخیره ‌سازی اطلاعات در ایران شناخته می‌شود.

متخصصین آسان سرویس

آموزش نیروهای فنی زیر نظر کارشناسان تایوانی شرکت آسان سرویس پرسنل فنی خود را بطور سالانه در خصوص آموزش فنی برای دستگاههای جدید به خارج از کشور اعزام نموده که اکثرا در آزمونهای انجام شده درجات بالایی را به ارمغان آورده اند.

سفارش و تهیه قطعات یدکی اصلی

انبار قطعات یدکی این شرکت حجم بسیار بالایی از قطعات را در خود جا داده است که شامل 22000عنوان و بالغ بر صد هزار تعداد قطعه موجود می باشد. با توجه به اینکه کارخانه سازنده حداکثر تا 5 سال بعد از تولید، قطعات یدکی را تامین می کند،شرکت در پایان این دوره حجم بالایی از قطعات را سفارش می دهد تا مدت طولانی تری قادر به تامین قطعات به مشتریان گرامی باشد.

گستردگی مراکز خدمات در سراسر کشور

آسان سرویس با دارا بودن بیش از 300 نماینده فروش در سراسر ایران و همچنین شبکه منسجم ارایه خدمات پس از فروش با، امروز به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ایران در زمینه شبکه، IT و برق / الکترونیک بدل شده است که توانسته رابطه تجاری بسیار خوبی با شرکت‌های معتبر تایوانی و اروپایی مثل وریتی و پاناتک برقرار کند. شرکت آسان سرویس در تمامی مراکز استان کشور نمایندگی آموزش دیده معتبر دارد که تعداد آنها به 95 مرکز خدمات پس از فروش می رسد